Satış Sonrası Hizmetler
Satış Sonrası Hizmetler

Şirketimiz, danışmanlık, projelendirme, tasarım, mühendislik, üretim ve uygulama alanlarında tüm projeleri A'dan Z'ye yönetiyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızı, projenin her aşamasında olduğu gibi, teslimattan sonra da sürdürüyoruz. Projeniz tamamlandıktan sonra da ihtiyacınız olan tüm teknik servis ve bakım hizmetleri için her zaman yanınızdayız.

Özellikle satış sonrası hizmetlerimiz, müşterilerimizin herhangi bir sorunla karşılaştıklarında uzaktan yardım sistemimiz aracılığıyla çözüm bulabilmeleri için tasarlanmıştır. Bu hizmetlerimiz arasında, üretimle ilgili tavsiye ve endikasyonlar için pazarlama departmanıyla sürekli iletişim, uygun büyüme sürecinde destek, telefon ve uzaktan yardım yoluyla tesisin kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunların giderilmesi, 24/36 saat içinde müşterinin tesislerinde doğrudan teknik müdahaleler ve yardım, hızlı yanıt süreleriyle yedek parça hizmeti, uzman ve verimli personel tarafından sağlanan yedek parça desteği ve sürekli yenilenen yedek parça deposu yer almaktadır.

Kurumumuz tarafından inşa edilen her ürün, müşterinin gereksinimlerine göre kavramsal bir tasarıma dönüştürülerek benzersiz bir ayak izine sahip olur. SPA sistem tasarım aşaması, kurum içi araştırma ve geliştirme uzmanlarımızın eşliğinde üretime sunulur. Tasarımdan tüm inşaat aşamasına kadar her aşamayı takip ediyoruz.

Sistem yetkilisi desteği, yedek parçaların tedariği ve stoklanması, rutin ve arıza hizmeti desteği, onarımlar ve dönüşümler için bakım planlaması ve yürütmesi gibi hizmetleri işine adanmış profesyonel mühendislerimiz yönetmektedir. Bu metodik yaklaşımımız, müşterilerimizin mükemmelliğe ve memnuniyete ulaşmasını garanti ediyoruz.

İletişim Bilgileri (İstanbul Ofis)

ADRES
Gül Proje Ekspres - Mahmutbey Mah. Taşocağı Yolu Cad. No33/1 B Blok Bağcılar İstanbul
TELEFON
+90 538 794 97 24

İletişim Bilgileri (Bakü Ofis)

ADRES
Semed Vurğun Avennue Vurğun Residence Bakü / Azerbeycan
TELEFON
+99 455 249 42 59
RA Architect, spa mimari tasarımı ve mühendisliği alanında uzmanlaşmış bir mimarlık ofisidir. Müşterilerimize eşsiz, yenilikçi ve işlevsel spa mekanları tasarlayarak, onlara benzersiz bir deneyim sunmayı hedeflemekteyiz. Profesyonel ekibimiz,...